Jak odwodnienie naszej skóry wpływa na zmarszczki

Odwodnienie skóry jest głównym czynnikiem w photo4pojawieniu się zmarszczek. Jak jabłko od skóry, starzenie się skóry, nawilżenie nie więdną, bo obsługujące tkanki pod дермой nie jest tak elastyczny. Im więcej skóry, tym więcej zmarszczek będzie oznaczony.

Zmarszczki są często nazywane ” мимическими „, bo im bardziej idziemy w wieku, mięśnie będą się kurczyć i w umowie bardziej intensywnie do tego samego rezultatu. Dla mięśni twarzy, do wielokrotnego zmniejszenia kilka razy dziennie będzie ciągnąć skórę i tworzą się zmarszczki. I jak z czasem, zanik skóry i jej podstawowa struktura pogarsza się, to oznacza, bardziej w miejscach o zwiększonej masy mięśniowej wyrażenia (czoło, fałdy nosowo-wargowe, usta, oczy).

Jednak niechciane powierzchni skóry mimicznych mięśni twarzy (policzki, szyja …), zmarszczki głównie spowodowane środowiskiem lub niewłaściwe położenie (do spania zmarszczek).

Zmarszczki, realny wpływ na nasze życie

Jeśli on nie może iść z naturalnego starzenia się komórek, ale jest to możliwe, aby ograniczyć widoczne skutki. W sumie, dieta bogata w przeciwutleniacze (owoce, warzywa, ryby …), regularnej aktywności fizycznej, wzmocnienie ochrony przed słońcem, rzucenie palenia i dobre nawilżenie skóry jest podstawą dobrego samopoczucia krem strategii.

Bardziej odpowiednim czasie, nowoczesna kosmetyka może pomóc zmniejszyć widoczne efekty starzenia. Jeśli skutki anti-aging kremy dzisiaj są prawdziwe, z dala od reklamowych obietnic.Pomimo ogólnie umiarkowane czynności, kilka cząsteczek wykazano w eksperymentach laboratoryjnych i w codziennym życiu. Stosuj dla młodej skóry, kremy, zawierające witaminy c jest w stanie chronić skórę przed szkodliwym агрессий. Aby wzmocnić barierę ochronną skóry, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (Omega 3, Omega 6) i ceramidy skuteczne (w olej arganowy, Olej z wiesiołka wieczornej, migdałów).Tak, aby zwiększyć naturalnych czynników nawilżających, cząsteczek klasy gliceryny i kwasów nukleinowych mogą być wykorzystane.Żeby działać na tkance łącznej skóry właściwej i uczynić go bardziej elastycznym, możemy wybrać produkty, które zawierają aktywne prokolagenu typu lub matrixyl.Odbiorcy pobudzenia skóry właściwej substancji podstawowej, retinol i jego pochodne retinoidów (witamina A-rich), aby działać skutecznie w skórze właściwej i naskórku.Jeśli chcesz wreszcie, witamina PP i sirtuin nowe cząsteczki, które znajdują się w niektórych kosmetykach i która będzie mieć działanie ochronne i odbudowują strukturę skóry.Wszystkie te aktywa mogą być łączone dla większego efektu, ale jest różnica w wydajności między luksusowych kosmetyków i tańsze krem ? Wydaje się, że kosmetyki luksusowy przedstawić swój produkt do dalszych badań i używają bardziej drogie składniki ; stamtąd, aby uzasadnić cenę dziesięć razy powyżej 10 razy więcej … to chyba sen …

Nowy anty-obróbki zmarszczki, między medycyną i chirurgią

W ostatnich dziesięcioleciach dość inwazyjnych zabiegów peelingu lub dermabrazja wniosek obiecujący „remont” pełnej skóry twarzy. Skórka faktycznie przyspieszone aktualizacja aktywności komórkowej dla osób, których skóra przedwcześnie w wieku, zwłaszcza z powodu złodziejstwa regularnego i długotrwałego przebywania na słońcu. Operacja ta ma na celu przyspieszenie oczyścić z martwych komórek na powierzchni skóry, stymulując pośrednio aktywność odnowy komórek. Peeling używa „wyroby ścierne „, w wyniku mniej lub podrażnienie w zależności od rodzaju zastosowanego roztworu (od powierzchownego do głębokiego). Łagodny peeling wymaga wielu sesji (od 4 do 6), aby dać widoczny efekt i muszą być bardzo surowa przygotowanie protokołu i prześladowania leczenie z upływem czasu.  photo3

Dermabrazja jest bardziej agresywny metoda komórek aktualizacji. Tym razem, niszczy komórki skóry na poziomie skóry właściwej. Braki w zakresie podrażnienia bardziej widoczne ze skórką. Efekty te mogą być na tyle dobrze obsługiwany w czasie.

W końcu coraz więcej ludzi uciekają się do внутрикожной zastrzyki biodegradowalnych wypełniacze, takie jak kolagen lub kwas hialuronowy, celem, jak sama nazwa wskazuje, aby rozwiązać najbardziej „проседание” stref naskórka. Korzystanie z tych produktów, pod warunkiem, że poprzedza wstępna konsultacja w celu określenia właściwego określenia i minusy-z, z niskim poziomem ryzyka. Неразлагающегося produkty mogą prowadzić do powikłań i powinna być zakazana.

W tej kwestii, jak blizny, każda skóra ma swój sposób reakcji na agresję, czy to fizyczne (rannych) lub chemiczne (peeling lub wewnątrzskórnych wstrzykiwań), i lepiej żeby cię ocenili, zanim produkt jest używany na twarzy.

Top

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *